2016 YILI GENEL KURUL ÜYESİ                         
B.NO D.NO ADI SOYADI MESLEK GÖREVİ
A1 40 AHMET AKGÜN İNŞAAT MÜHENDİSİ BLOK TEMSİLCİSİ
A1 62 SERVET ES ÖĞRETİM ÜYESİ BLOK TEMSİLCİ YRD.
A1 47 MEHMET ÜNLÜ AVUKAT BLOK TEMSİLCİ YRD.
A2 63 ARZU SELÇOK ÖĞRETMEN BLOK TEMSİLCİSİ
A2 17 MUSTAFA ÇAKMAKÇI EMEKLİ BANKACI BLOK TEMSİLCİ YRD.
A2 31 ERSOY BULUTLAR EMEKLİ BANKACI BLOK TEMSİLCİ YRD.
A3 18 ERDAL ÇOLPAN EMEKLİ BANKACI BLOK TEMSİLCİSİ
A3 13 ŞENGÜL AYKAL EMEKLİ BLOK TEMSİLCİ YRD.
A3 16 LEYLA MİSCİOĞLU EMEKLİ BLOK TEMSİLCİ YRD.
A4 47 ABDULHAKİM TANRISEVER SERBEST BLOK TEMSİLCİSİ
A4 22 LÜTFİ ALGÜN EMEKLİ ALBAY BLOK TEMSİLCİ YRD.
A4 50 ERGÜN KUNDURACI BİLGİSAYAR BLOK TEMSİLCİ YRD.
A5 16 A.CAN YURDAKUL EMEKLİ BLOK TEMSİLCİSİ
A5 65 BAHATTİN SÖNMEZ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR BLOK TEMSİLCİ YRD.
A5 8 GÜRAY SEVİNÇ MAKİNE MÜHENDİSİ BLOK TEMSİLCİ YRD.
B1 3 ŞEBNEM GÜNGEÇİREN EV HANIMI BLOK TEMSİLCİSİ
B1 63 AYŞE SEHER KESER EV HANIMI BLOK TEMSİLCİ YRD.
B1 54 Y.SEMRA TÜRKER EV HANIMI BLOK TEMSİLCİ YRD.
B2 39 GÜLÇİN SÜGÜDER SERBEST BLOK TEMSİLCİSİ
B2 64 NECLA CANDAN EMEKLİ BANKASI BLOK TEMSİLCİ YRD.
B2 8 İBRAHİM YALÇIN EMEKLİ HUKUKÇU BLOK TEMSİLCİ YRD.
B3 84 UĞUR TİLGEN YÜKSEK MİMAR BLOK TEMSİLCİSİ
B3 4 AYLİN ÇAĞLAYAN YÖNETİCİ BLOK TEMSİLCİ YRD.
B3 87 NAZIM ŞAHİN EMEKLİ ÖĞRETMEN BLOK TEMSİLCİ YRD.
C1 7 HALİL TAŞDELEN AVUKAT BLOK TEMSİLCİSİ
C1 45 AHMET DURUSU EMEKLİ ALBAY BLOK TEMSİLCİ YRD.
C1 13 ÖZDEMİR ÖZKAN EMEKLİ MÜHNDİS BLOK TEMSİLCİ YRD.
C2 42 KÜBRA YENİCİ ELEKTRONİK MÜH. BLOK TEMSİLCİSİ
C2 21 SACİDE ÇALCI EMEKLİ BANKACI BLOK TEMSİLCİ YRD.
C2 22 YASEMİN ELBİZİM EMEKLİ ÖĞRETMEN BLOK TEMSİLCİ YRD.
C3 2 SEMRA ŞAD EV HANIMI BLOK TEMSİLCİSİ
C3 10 HÜSEYİN DAĞDELEN ESNAF BLOK TEMSİLCİ YRD.
C3 18 CEMİL TUNÇ MALİ MÜŞAVİR BLOK TEMSİLCİ YRD.
C4 34 CAFER KINACI YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR BLOK TEMSİLCİSİ
C4 20 SELCAN YETİŞER SERBEST BLOK TEMSİLCİ YRD.
C4 1 CELAL ÇELİK YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR BLOK TEMSİLCİ YRD.
C5 10 YÜKSEL TOPÇU BİLGİSAYAR BLOK TEMSİLCİSİ
C5 16 AHMET İMAL SERBEST BLOK TEMSİLCİ YRD.
C5 48 ERTAN İSMAİLOĞLU SERBET BLOK TEMSİLCİ YRD.